• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Запасні частини до дробарки КСД-2200

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 3 дні назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 3 дні назад

2 630 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 196b30dfe7da4f46a8f365500ef8bae7
Внутрішній номер закупівлі: 30081496
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-13-011565-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВІСТЮ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Стельмащук Олександр Анатолійович 380444652526 stelmashchuk.o.a@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 43620000-5 Частини машин для обробки мінералівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 630 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.08.2026 16:36 - 21.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.08.2026 16:36 - 24.08.2026 00:00
Аукціон: з 24.08.2026 11:52
Період кваліфікації: 24.08.2026 00:00 - 28.08.2026 11:06
Період завантаження договору: 03.09.2026 00:00 - 13.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 630 000.00 Запасні частини до дробарки КСД-2200