-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до дробарки КСД-2200
Оголошено тендер
3 156 000.00
UAH
Номер:
3b0ef02ae5a2404783d14328fab87ac4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-13-012642-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВІСТЮ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081389
-
Адреса:
02099, Україна, Київська область, Київ, вул. Санаторна будинок 12/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВІСТЮ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081389
-
Адреса:
02099, Україна, Київська область, Київ, вул. Санаторна будинок 12/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
3 156 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Запасні частини до дробарки КСД-2200
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
43620000-5 Частини машин для обробки мінералів
Дата опублікування:
13.08.2026 15:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 156 000.00 UAH