-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 38430000-8 Детектори та аналізатори (Спеціалізоване обладнання)
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-011218-a
Спеціалізоване обладнання
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 8 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 8 днів назад
2 686 480.00
UAH без ПДВ
Номер:
9bb9ddea90fc4df9870bb0b7773e4349
Внутрішній номер закупівлі:
30081154
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-011218-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108583
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федорищев Артем Юрійович +380442719516 104urz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 686 480.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 16:24 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 16:24 - 21.08.2026 00:00
Аукціон:
з 21.08.2026 13:27
Період кваліфікації:
21.08.2026 00:00 - 24.08.2026 14:53
Період завантаження договору:
30.08.2026 00:00 - 09.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 686 480.00 Спеціалізоване обладнання