-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 38430000-8 Детектори та аналізатори (Спеціалізоване обладнання)
Оголошено тендер
3 223 776.00
UAH
Номер:
a483f7587a1c4ae4a2a128851f44ce1c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-13-013638-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108583
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головне управління Національної поліції у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108583
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 223 776.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 38430000-8 Детектори та аналізатори (Спеціалізоване обладнання)
Примітки:
Спеціалізоване обладнання
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
13.08.2026 16:16
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Спеціалізоване обладнання
Кількість
3 штука
Період постачання
до 15.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума3 223 776.00 UAH