-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Обладнання для закладів громадського харчування (Плита електрична з духовою шафою для харчоблоку Новодністровського ОЗЗСО «Новодністровська гімназія»)
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-011085-a
Торги не відбулися
58 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
91fefbb464034b3cbc7e21442f1468bf
Внутрішній номер закупівлі:
30081009
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-011085-a
Замовник:
Відділ гуманітарної політики Новодністровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37652448
-
Адреса:
60236, Україна, Чернівецька область, м. Новодністровськ, мікрорайон "Діброва"
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мар'яна Новікова +380979362308 krumnuak@ukr.net http://nvd.osv.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
58 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 16:16 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 16:16 - 21.08.2026 00:00
Аукціон:
з 21.08.2026 13:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴58 000.00 Обладнання для закладів громадського харчування (Плита електрична з духовою шафою для харчоблоку Новодністровського ОЗЗСО «Новодністровська гімназія»)