-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обладнання для закладів громадського харчування (Плита електрична з духовою шафою для харчоблоку Новодністровського ОЗЗСО «Новодністровська гімназія»)
Оголошено тендер
69 600.00
UAH
Номер:
4336de0f76334f90865fbd8b368be7af
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-13-011218-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ гуманітарної політики Новодністровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37652448
-
Адреса:
60236, Україна, Чернівецька область, м. Новодністровськ, мікрорайон "Діброва"
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ гуманітарної політики Новодністровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37652448
-
Адреса:
60236, Україна, Чернівецька область, м. Новодністровськ, мікрорайон "Діброва"
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
69 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Обладнання для закладів громадського харчування (Плита електрична з духовою шафою для харчоблоку Новодністровського ОЗЗСО «Новодністровська гімназія»)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
13.08.2026 15:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяНоводністровська
Сума69 600.00 UAH