-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ліквідацію стихійного сміттєзвалища за адресою: м. Житомир, вулиця Авіаторів (на умовах субпідряду)
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-010580-a
Завершена
364 293.33
UAH без ПДВ
Номер:
79fe5afa20ba4695b1012d8b1ac12c8d
Внутрішній номер закупівлі:
30080510
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-010580-a
Замовник:
КП "Автотранспортне підприємство 0628 Житомирської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328327
-
Адреса:
10007, Україна, Житомирська область, м. Житомир, провул. 3-Й ТРАНЗИТНИЙ, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Коберник +380412427448 katp0628@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
364 293.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 15:58 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 15:58 - 21.08.2026 00:00
Аукціон:
21.08.2026 15:47 - 21.08.2026 16:10
Період кваліфікації:
21.08.2026 16:10 - 27.08.2026 09:07
Період завантаження договору:
02.09.2026 00:00 - 12.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴364 293.33 Послуги з ліквідацію стихійного сміттєзвалища за адресою: м. Житомир, вулиця Авіаторів (на умовах субпідряду)