-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ліквідацію стихійного сміттєзвалища за адресою: м. Житомир, вулиця Авіаторів (на умовах субпідряду)
Оголошено тендер
437 152.00
UAH
Номер:
63802a45a24c48c68bc2e24664c6d1d6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-13-012368-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Автотранспортне підприємство 0628 Житомирської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328327
-
Адреса:
10007, Україна, Житомирська область, м. Житомир, провул. 3-Й ТРАНЗИТНИЙ, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Автотранспортне підприємство 0628 Житомирської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328327
-
Адреса:
10007, Україна, Житомирська область, м. Житомир, провул. 3-Й ТРАНЗИТНИЙ, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
437 152.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ліквідацію стихійного сміттєзвалища за адресою: м. Житомир, вулиця Авіаторів (на умовах субпідряду)
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно Закону України «Про публічні закупівлі» та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
13.08.2026 15:37
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з ліквідацію стихійного сміттєзвалища за адресою: м. Житомир, вулиця Авіаторів (на умовах субпідряду)
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8330 - Інша діяльність у сфері екології та охорони природних ресурсів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЖитомир
Сума437 152.00 UAH