-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Монітор пацієнта з функцією капнографії (НК 024:2023 – 33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта, НК 031:2024 – Z12030202 Мультипараметричні монітори пацієнта); Пульсоксиметр із живленням від мережі (код НК 024-2023 – 17148 Пульсоксиметр із живленням від мережі, НК 031-2024 – Z1203020408 Пульсоксиметри))
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-009484-a
Завершена
4 708 822.43
UAH без ПДВ
Номер:
90234146e400407681b7a06fdf4630cd
Внутрішній номер закупівлі:
30079421
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-009484-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37478567
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Перемоги, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Курченко Світлана Василівна 380472559972 doctorr27@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 708 822.43 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 15:24 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 15:24 - 21.08.2026 00:00
Аукціон:
з 21.08.2026 15:45
Період кваліфікації:
21.08.2026 00:00 - 21.08.2026 14:50
Період завантаження договору:
27.08.2026 00:00 - 06.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 708 822.43 код ДК 021:2015 – 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Монітор пацієнта з функцією капнографії (НК 024:2023 – 33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта, НК 031:2024 – Z12030202 Мультипараметричні монітори пацієнта); Пульсоксиметр із живленням від мережі (код НК 024-2023 – 17148 Пульсоксиметр із живленням від мережі, НК 031-2024 – Z1203020408 Пульсоксиметри))