-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Монітор пацієнта з функцією капнографії (НК 024:2023 – 33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта, НК 031:2024 – Z12030202 Мультипараметричні монітори пацієнта); Пульсоксиметр із живленням від мережі (код НК 024-2023 – 17148 Пульсоксиметр із живленням від мережі, НК 031-2024 – Z1203020408 Пульсоксиметри))
Оголошено тендер
5 038 440.00
UAH
Номер:
5f0fa0c868cb43f4bbc26d4d73d92a1e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-13-010803-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37478567
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Перемоги, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37478567
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Перемоги, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 038 440.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 – 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Монітор пацієнта з функцією капнографії (НК 024:2023 – 33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта, НК 031:2024 – Z12030202 Мультипараметричні монітори пацієнта); Пульсоксиметр із живленням від мережі (код НК 024-2023 – 17148 Пульсоксиметр із живленням від мережі, НК 031-2024 – Z1203020408 Пульсоксиметри))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Дата опублікування:
13.08.2026 14:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти отримані за договором з НСЗУ
Сума5 038 440.00 UAH