-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги із спеціального та спеціалізованого автотранспорту для надання медичної допомоги)
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-009440-a
Торги не відбулися
585 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
f7bef15e882243ce8f29a4cd763a31e3
Внутрішній номер закупівлі:
30079364
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-009440-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Оболонського району м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
05494828
-
Адреса:
04205, Україна, м. Київ, вулиця Маршала Тимошенка, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яремчук Микола Андрійович 380444133843 oblcrp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
585 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 15:23 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 15:23 - 21.08.2026 07:00
Аукціон:
з 24.08.2026 11:37
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴585 000.00 ДК 021:2015 - 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги із спеціального та спеціалізованого автотранспорту для надання медичної допомоги)