-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги із спеціального та спеціалізованого автотранспорту для надання медичної допомоги)
Оголошено тендер
702 000.00
UAH
Номер:
5fcd094045e0430ab72775e03e1bb9ba
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-13-011238-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Оболонського району м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
05494828
-
Адреса:
04207, Україна, м. Київ, вулиця Левка Лук'яненка, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Оболонського району м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
05494828
-
Адреса:
04207, Україна, м. Київ, вулиця Левка Лук'яненка, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
702 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги із спеціального та спеціалізованого автотранспорту для надання медичної допомоги)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
13.08.2026 15:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2090 - Спеціалізована амбулаторно-поліклінічна допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума535 832.82 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума166 167.18 UAH