-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення: Поточний ремонт з гідрохімічним очищенням системи опалення блока «Д» нового хірургічного корпусу літ. АЖ-10 КНТ «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І. Мечникова» ДОР» за адресою: пл. Соборна, 14, м. Дніпро
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-008930-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 6 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 6 днів назад
625 860.83
UAH без ПДВ
Номер:
63a78eda765449759238393f7544e56e
Внутрішній номер закупівлі:
30078878
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-008930-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. І.І. МЕЧНИКОВА» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985423
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПЛОЩА СОБОРНА, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Григор'єва Алла Дмитрівна 380631106084 grigorievaad1959@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
625 860.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 15:12 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 15:12 - 21.08.2026 23:00
Аукціон:
з 24.08.2026 12:52
Період кваліфікації:
21.08.2026 23:00 - 27.08.2026 15:54
Період завантаження договору:
02.09.2026 00:00 - 12.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴625 860.83 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення: Поточний ремонт з гідрохімічним очищенням системи опалення блока «Д» нового хірургічного корпусу літ. АЖ-10 КНТ «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І. Мечникова» ДОР» за адресою: пл. Соборна, 14, м. Дніпро