• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення: Поточний ремонт з гідрохімічним очищенням системи опалення блока «Д» нового хірургічного корпусу літ. АЖ-10 КНТ «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І. Мечникова» ДОР» за адресою: пл. Соборна, 14, м. Дніпро

Оголошено тендер

751 033.00 UAH
Номер: b080a43121d344f0b39c4e7dfa7a1347
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-13-008357-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. І.І. МЕЧНИКОВА» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. І.І. МЕЧНИКОВА» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»
Очікувана вартість: 751 033.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення: Поточний ремонт з гідрохімічним очищенням системи опалення блока «Д» нового хірургічного корпусу літ. АЖ-10 КНТ «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І. Мечникова» ДОР» за адресою: пл. Соборна, 14, м. Дніпро
Примітки: Відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (затвердженого Законом України від 24.02.2022 № 2102-IX) – із змінами, керуючись Законом України від 25.12.2015 № 922-VIII «Про публічні закупівлі» в редакції Закону України від 19.09.2019 № 114-IX – із змінами та на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» – із змінами.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 13.08.2026 13:34

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення: Поточний ремонт з гідрохімічним очищенням системи опалення блока «Д» нового хірургічного корпусу літ. АЖ-10 КНТ «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І. Мечникова» ДОР» за адресою: пл. Соборна, 14, м. Дніпро
Код ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.09.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписНадходження від НСЗУ та власних коштів
Сума751 033.00 UAH