-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації харчування (аутсорсинг) в Дубровицькому ліцеї Дубровицької міської ради, який розташований на території Дубровицької міської ради Сарненського району Рівненської області
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-008876-a
Торги не відбулися
1 822 995.00
UAH без ПДВ
Номер:
9639a0c4eea745199a439827eac5e09f
Внутрішній номер закупівлі:
30078811
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-008876-a
Замовник:
ДУБРОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДУБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37225752
-
Адреса:
34100, Україна, Рівненська область, м. Дубровиця, вул. Макарівська, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Гайдиш +380957705980 dliceum.com.ua@ukr.net http://www.dliceum.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 822 995.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 15:01 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 15:01 - 21.08.2026 14:49
Аукціон:
з 24.08.2026 15:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 822 995.00 Послуги з організації харчування (аутсорсинг) в Дубровицькому ліцеї Дубровицької міської ради, який розташований на території Дубровицької міської ради Сарненського району Рівненської області