• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації харчування (аутсорсинг) в Дубровицькому ліцеї Дубровицької міської ради, який розташований на території Дубровицької міської ради Сарненського району Рівненської області

Оголошено тендер

1 822 995.00 UAH
Номер: de4aa63e68c14639bd315f623aec4b90
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-13-010541-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДУБРОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДУБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ДУБРОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДУБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 1 822 995.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації харчування (аутсорсинг) в Дубровицькому ліцеї Дубровицької міської ради, який розташований на території Дубровицької міської ради Сарненського району Рівненської області
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 13.08.2026 14:44

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДубровиця
Сума383 475.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяДубровиця
Сума1 439 520.00 UAH