-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування (послуги з організації шкільного харчування)
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-008378-a
Завершена
5 038 850.40
UAH без ПДВ
Номер:
955111716d454c0e98c5be861ceddcdf
Внутрішній номер закупівлі:
30078305
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-008378-a
Замовник:
Черкаський міський академічний ліцей "Перспектива"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02139185
-
Адреса:
18030, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Надпільна , 532
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Панасюк Лариса Петрівна +380636792971 larisa_panasyuk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 038 850.40 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 15:03 - 21.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 15:03 - 24.08.2026 00:00
Аукціон:
з 24.08.2026 14:12
Період кваліфікації:
24.08.2026 00:00 - 27.08.2026 15:12
Період завантаження договору:
02.09.2026 00:00 - 12.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 038 850.40 ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування (послуги з організації шкільного харчування)