-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування (послуги з організації шкільного харчування)
Оголошено тендер
5 038 850.40
UAH
Номер:
269eada6851f4548afd0492fe4dfa501
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-13-009544-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Черкаський міський академічний ліцей "Перспектива"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02139185
-
Адреса:
18030, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Надпільна , 532
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Черкаський міський академічний ліцей "Перспектива"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02139185
-
Адреса:
18030, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Надпільна , 532
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 038 850.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування (послуги з організації шкільного харчування)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
13.08.2026 14:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписСубвенція з державного бюджету місцевим буджетам
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяПридніпровський
Сума2 404 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяПридніпровський
Сума2 634 850.40 UAH