-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт класу інформатики 2 поверху будівлі Академічного ліцею "ІНТЕЛЕКТ" за адресою: м. Вишгород, вул. Шкільна, 14
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-008002-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 5 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 5 днів назад
1 870 052.00
UAH без ПДВ
Номер:
2376fc290f614a4ca917e4f018bb5e18
Внутрішній номер закупівлі:
30077955
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-008002-a
Замовник:
АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ «ІНТЕЛЕКТ» ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20579479
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, місто Вишгород, вул. Шкільна, буд. 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бондар Ольга Юріївна +380459625282 intelekt2007@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 870 052.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 14:41 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 14:41 - 28.08.2026 12:00
Аукціон:
з 31.08.2026 12:39
Період кваліфікації:
28.08.2026 12:00 - 01.09.2026 13:52
Період завантаження договору:
07.09.2026 00:00 - 17.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 870 052.00 Капітальний ремонт класу інформатики 2 поверху будівлі Академічного ліцею "ІНТЕЛЕКТ" за адресою: м. Вишгород, вул. Шкільна, 14