-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт класу інформатики 2 поверху будівлі Академічного ліцею "ІНТЕЛЕКТ" за адресою: м. Вишгород, вул. Шкільна, 14
Оголошено тендер
2 244 062.40
UAH
Номер:
9d7d89dcc77a4ae3bd26e0be8b67012b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-13-006376-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ «ІНТЕЛЕКТ» ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20579479
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, місто Вишгород, вул. Шкільна, буд. 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ «ІНТЕЛЕКТ» ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20579479
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, місто Вишгород, вул. Шкільна, буд. 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 244 062.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт класу інформатики 2 поверху будівлі Академічного ліцею "ІНТЕЛЕКТ" за адресою: м. Вишгород, вул. Шкільна, 14
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
13.08.2026 12:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт класу інформатики 2 поверху будівлі Академічного ліцею "ІНТЕЛЕКТ" за адресою: м. Вишгород, вул. Шкільна, 14
Кількість
1 робота
Період постачання
до 30.09.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяВишгород
Сума2 244 062.40 UAH