-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Системний блок з програмним забезпеченням
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-007731-a
Завершена
465 310.00
UAH без ПДВ
Номер:
8e311086ceea4210ba328c82891ec61f
Внутрішній номер закупівлі:
30077667
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-007731-a
Замовник:
Військова частина 2196
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321825
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Бузян Ольга Миколаївна 380486233867 tender2196@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
465 310.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 14:23 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 14:23 - 21.08.2026 16:00
Аукціон:
з 24.08.2026 12:11
Період кваліфікації:
21.08.2026 16:00 - 24.08.2026 11:24
Період завантаження договору:
30.08.2026 00:00 - 09.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴465 310.00 Системний блок з програмним забезпеченням