-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Системний блок з програмним забезпеченням
Оголошено тендер
558 372.00
UAH
Номер:
12e438059c1b4f43a2a925a17cd4cc36
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-13-009549-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 2196
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321825
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 2196
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321825
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
558 372.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Системний блок з програмним забезпеченням
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
13.08.2026 14:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти загального фонду
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума558 372.00 UAH