• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 31218000-7 Шинопроводи (струмопровід)

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація від початку періоду пройшло 10 робочих днів
  • Пропозиції
    розглянуто
Кваліфікація

від початку періоду пройшло 10 робочих днів

2 099 000.00 UAH без ПДВ
Номер: f72f4360f3fb458590697ae1640b0478
Внутрішній номер закупівлі: 30077624
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-13-007681-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО
Контактна особа: Наталія Михайлівна Халіман +380532510593 tender05@poe.pl.ua http://www.poe.pl.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31218000-7 ШинопроводиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 099 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.08.2026 14:21 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.08.2026 14:21 - 21.08.2026 10:00
Аукціон: з 24.08.2026 15:33
Період кваліфікації: з 21.08.2026 10:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 099 000.00 ДК 021:2015: 31218000-7 Шинопроводи (струмопровід)