• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015: 31218000-7 Шинопроводи (струмопровід)

Оголошено тендер

2 518 800.00 UAH
Номер: 1c90491d5cc346a998a99dec6f8e06df
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-13-009424-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО
Очікувана вартість: 2 518 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 31218000-7 Шинопроводи (струмопровід)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31218000-7 Шинопроводи
Дата опублікування: 13.08.2026 14:14

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 518 800.00 UAH