-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пакети для стерилізації (універсальні)
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-007540-a
Торги не відбулися
2 113.43
UAH без ПДВ
Номер:
2f4d972b01b74cfb8557b00bd08a8a8d
Внутрішній номер закупівлі:
30077485
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-007540-a
Замовник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25575049
-
Адреса:
33005, Україна, Рівненська область, М.РІВНЕ, ВУЛ. НЕБОЖИНСЬКОГО НАЗАРА БУД. 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костянтин Лиморенко +380687584116 vrzz2022@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 113.43 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 14:16 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 14:16 - 21.08.2026 00:00
Аукціон:
з 21.08.2026 15:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 113.43 Пакети для стерилізації (універсальні)