-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пакети для стерилізації (універсальні)
Оголошено тендер
2 536.11
UAH
Номер:
c4a66ad34c6442318aba2615f42b7740
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-13-009044-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25575049
-
Адреса:
33005, Україна, Рівненська область, М.РІВНЕ, ВУЛ. НЕБОЖИНСЬКОГО НАЗАРА БУД. 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25575049
-
Адреса:
33005, Україна, Рівненська область, М.РІВНЕ, ВУЛ. НЕБОЖИНСЬКОГО НАЗАРА БУД. 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 536.11 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пакети для стерилізації (універсальні)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
13.08.2026 14:01
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Пакети для стерилізації (універсальні) 75 х 150
×
-
НК 024:2023:
13735 Паковання для стерилізування одноразового використання
Кількість
300 штука
Період постачання
(не задано)
Пакети для стерилізації (універсальні) 100 х 200
×
-
НК 024:2023:
13735 Паковання для стерилізування одноразового використання
Кількість
300 штука
Період постачання
(не задано)
Пакети для стерилізації (універсальні) 200 х 300
×
-
НК 024:2023:
13735 Паковання для стерилізування одноразового використання
Кількість
300 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума2 536.11 UAH