• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт покрівлі корпусу теоретичних занять та виробничих майстерень Державного професійно-технічного навчального закладу «Яготинський центр професійно-технічної освіти» за адресою: вул. Київська, 6 м. Яготин, Бориспільського району, Київської області

Торги не відбулися

541 239.16 UAH без ПДВ
Номер: 2555823865574e0bbd782b94f3b4ed8f
Внутрішній номер закупівлі: 30077311
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-13-007369-a   
Замовник: Державний професійно-технічний навчальний заклад "Яготинський центр професійно-технічної освіти"
Контактна особа: Овсяннікова Валентина Василівна +380972669923 yagotincpto@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 541 239.16 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.08.2026 14:14 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.08.2026 14:14 - 22.08.2026 00:00
Аукціон: з 24.08.2026 11:02

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴541 239.16 Поточний ремонт покрівлі корпусу теоретичних занять та виробничих майстерень Державного професійно-технічного навчального закладу «Яготинський центр професійно-технічної освіти» за адресою: вул. Київська, 6 м. Яготин, Бориспільського району, Київської області