-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі корпусу теоретичних занять та виробничих майстерень Державного професійно-технічного навчального закладу «Яготинський центр професійно-технічної освіти» за адресою: вул. Київська, 6 м. Яготин, Бориспільського району, Київської області
Оголошено тендер
649 486.99
UAH
Номер:
d0565b88442e46a9b634ede13e1e117d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-13-008667-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Яготинський центр професійно-технічної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05536691
-
Адреса:
07700, Україна, Київська область, Яготин, вулиця Київська, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Яготинський центр професійно-технічної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05536691
-
Адреса:
07700, Україна, Київська область, Яготин, вулиця Київська, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
649 486.99 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт покрівлі корпусу теоретичних занять та виробничих майстерень Державного професійно-технічного навчального закладу «Яготинський центр професійно-технічної освіти» за адресою: вул. Київська, 6 м. Яготин, Бориспільського району, Київської області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
13.08.2026 13:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1091 - Підготовка кадрів закладами професійної (професійно-технічної) освіти та іншими закладами освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЯготин
Сума649 486.99 UAH