-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
послуги з обслуговування джерела безперебійного живлення у складі будівлі спеціального призначення в м. Київ
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-006162-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився день назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився день назад
16 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
cc10219be0cf4df0a9daf87fe92e9aa1
Внутрішній номер закупівлі:
30076104
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-006162-a
Замовник:
Служба зовнішньої розвідки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
00000, Україна, м. Київ, Київ, вул.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ромакін Михайло Анатолійович +380440000000 michael02061998@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
16 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 13:08 - 21.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 13:08 - 24.08.2026 00:00
Аукціон:
24.08.2026 11:59 - 24.08.2026 12:22
Період кваліфікації:
24.08.2026 12:22 - 01.09.2026 14:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴16 666.67 послуги з обслуговування джерела безперебійного живлення у складі будівлі спеціального призначення в м. Київ