-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з обслуговування джерела безперебійного живлення у складі будівлі спеціального призначення в м. Київ
Оголошено тендер
20 000.00
UAH
Номер:
eefaf7f1d9e0485d869e9583d096019e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-13-007673-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Служба зовнішньої розвідки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
00000, Україна, м. Київ, Київ, вул.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Служба зовнішньої розвідки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
00000, Україна, м. Київ, Київ, вул.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
20 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
послуги з обслуговування джерела безперебійного живлення у складі будівлі спеціального призначення в м. Київ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
13.08.2026 13:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6621010 - Забезпечення розвідувальної діяльності у сфері безпеки держави, спеціального захисту державних представництв за кордоном та діяльності підрозділів системи Служби зовнішньої розвідки України
Сума20 000.00 UAH