-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки Г (Г2) (13-100) за ДК 021:2015:09110000-3 – Тверде паливо
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-006124-a
Закупівля здійснюється для потреб протягом 2026 - 2027 р.р. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад на іншу мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою.
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 9 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 9 днів назад
837 698.33
UAH без ПДВ
Номер:
5241d8fda0154f60807eca0dc85fc023
Внутрішній номер закупівлі:
30076067
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-006124-a
Замовник:
Кротівський психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
05392756
-
Адреса:
37054, Україна, Полтавська область, село Кроти, Польова, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Харченко +0957552367 kroti_bi@ukr.net https://krotivskyy-internat.pl.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
837 698.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 16:08 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 16:08 - 22.08.2026 19:00
Аукціон:
24.08.2026 12:19 - 24.08.2026 12:42
Період кваліфікації:
24.08.2026 12:42 - 25.08.2026 13:45
Період завантаження договору:
31.08.2026 00:00 - 10.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴837 698.33 Вугілля кам'яне марки Г (13-100) за ДК 021:2015:09110000-3 – Тверде паливо