• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вугілля кам’яне марки Г (Г2) (13-100) за ДК 021:2015:09110000-3 – Тверде паливо

Оголошено тендер

1 005 238.00 UAH
Номер: 8bc45041ace84aef9d511e8411036b7a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-12-007716-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Кротівський психоневрологічний будинок-інтернат
Замовник: Кротівський психоневрологічний будинок-інтернат
Очікувана вартість: 1 005 238.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вугілля кам’яне марки Г (Г2) (13-100) за ДК 021:2015:09110000-3 – Тверде паливо
Примітки: Річний план закупівель. Місце знаходження: вул. Польова, 1, с. Кроти, Лубенський р-н, Полтавська область. Категорія замовника: юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів, що зазначено у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про Публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 12.08.2026 13:35

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Вугілля кам’яне марки Г (Г2) (13-100)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 82 тонна
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДжерело фінансування закупівлі - Місцевий бюджет
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3102 - Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади, психічні захворювання або інші хвороби
Адміністративно-територіальна класифікаціяКроти
Сума1 005 238.00 UAH