-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автомобільні шини
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-005825-a
Операції з постачання товарів (запасних частин, акумуляторних батарей, автомобільних шин, охолоджуючих рідин, комплектуючих, додаткового обладнання тощо), визначених нормативними та технічними документами, для транспортних засобів (зокрема спеціальних, спеціалізованих транспортних засобів) відповідно до ПКМУ від 02.03.2022 р №178 «Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану» обкладаються податком на додану вартість за нульовою ставкою.)
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 7 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 7 днів назад
119 000.04
UAH без ПДВ
Номер:
e8a610fe5a0f4479a07d40d3b68ef8fd
Внутрішній номер закупівлі:
30075766
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-005825-a
Замовник:
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування "Донецьк – Луганськ" Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588599
-
Адреса:
62416, Україна, Харківська область, селище Пісочин, вул. ім. Беліменків, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Савічев Артем Анатолійович 0933515248 a.a.savichev@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
119 000.04 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 12:45 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 12:45 - 21.08.2026 12:00
Аукціон:
24.08.2026 13:45 - 24.08.2026 14:14
Період кваліфікації:
24.08.2026 14:14 - 24.08.2026 14:54
Період завантаження договору:
30.08.2026 00:00 - 09.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴119 000.04 Автомобільні шини