-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільні шини
Оголошено тендер
119 000.04
UAH
Номер:
5949d7e35e9345989c2554082ab17d65
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-13-007062-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування "Донецьк – Луганськ" Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588599
-
Адреса:
62416, Україна, Харківська область, селище Пісочин, вул. ім. Беліменків, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування "Донецьк – Луганськ" Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588599
-
Контактна особа:
Савічев Артем Анатолійович 0933515248 a.a.savichev@dsns.gov.ua
-
Адреса:
62416, Україна, Харківська область, селище Пісочин, вул. ім. Беліменків, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
119 000.04 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автомобільні шини
Примітки:
Операції з постачання товарів (запасних частин, акумуляторних батарей, автомобільних шин, охолоджуючих рідин, комплектуючих, додаткового обладнання тощо), визначених нормативними та технічними документами, для транспортних засобів (зокрема спеціальних, спеціалізованих транспортних засобів) відповідно до ПКМУ від 02.03.2022 р №178 «Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану» обкладаються податком на додану вартість за нульовою ставкою.)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
13.08.2026 12:35
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Відповідно до пункту 10 Особливостей, замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту, предмет закупівлі яких визначається відповідно до пункту 3 розділу II Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономіки від 15 квітня 2020 р. № 708 (далі - послуги з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному пунктом 12-1 цих особливостей або розділом “Порядок проведення відкритих торгів” цих особливостей, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до порядку, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу”, з урахуванням положень, визначених цими особливостями, та/або в порядку, передбаченому пунктом 8 цих особливостей. Для забезпечення потреби на 2026 рік у закупівлі товарів за предметом «Код ДК 021:2015 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Автомобільні шини)», керуючись пунктом 10 Особливостей, прийнято рішення здійснити зазначену закупівлю шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному розділом “Порядок проведення відкритих торгів” Особливостей.
-
Дата публікації:
13.08.2026 12:35
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Шина (ведуча) 315/80 R22.5 154/150M
Кількість
12 штука
Період постачання
до 20.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума119 000.04 UAH