-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Труби профільні
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-005376-a
Торги не відбулися
39 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
d56902e0bd7c446aa4523b8f71612b0d
Внутрішній номер закупівлі:
30075317
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-005376-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Благоустрій міста" Самарівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
32679659
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, Самарівський район, місто Самар, вулиця Паланкова, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Денис Волошинов +380988263229 lawyer.blagmistonm@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
39 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 12:21 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 12:21 - 21.08.2026 00:00
Аукціон:
з 21.08.2026 13:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴39 500.00 Труби профільні