-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труби профільні
Оголошено тендер
47 400.00
UAH
Номер:
6c57b273156049099cde6e15959a21bf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-13-006594-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Благоустрій міста" Самарівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
32679659
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, Самарівський район, місто Самар, вулиця Паланкова, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Благоустрій міста" Самарівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
32679659
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, Самарівський район, місто Самар, вулиця Паланкова, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
47 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Труби профільні
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
13.08.2026 12:15
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Труба профільна 20 х 20 х 2 мм (6м)
Кількість
300 штука
Період постачання
(не задано)
Труба профільна 40 х 20 х 2 мм (6м)
Кількість
200 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяСамар
Сума47 400.00 UAH