-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Проведення лабораторних та інструментальних досліджень, випробувань, вимірювань, експертизи під час здійснення державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства для забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-004729-a
Торги не відбулися
465 600.00
UAH без ПДВ
Номер:
082f00c98ff54728bf2d997c5c21dec5
Внутрішній номер закупівлі:
30074654
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-004729-a
Замовник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40311343
-
Адреса:
69036, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, б. Примаченко Марії, будинок 20-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Любарський Олександр Миколайович 380612397329 Aleksandr.uvm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71900000-7 Лабораторні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
465 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 11:58 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 11:58 - 21.08.2026 00:00
Аукціон:
з 21.08.2026 12:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴465 600.00 Проведення лабораторних та інструментальних досліджень, випробувань, вимірювань, експертизи під час здійснення державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства для забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення