• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Проведення лабораторних та інструментальних досліджень, випробувань, вимірювань, експертизи під час здійснення державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства для забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення

Оголошено тендер

465 600.00 UAH
Номер: a836f8266ca346b683afd6f887ad421c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-13-005512-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області
Замовник: Головне управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області
Очікувана вартість: 465 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Проведення лабораторних та інструментальних досліджень, випробувань, вимірювань, експертизи під час здійснення державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства для забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 13.08.2026 11:42

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:0412040 - Проведення лабораторних випробувань, вимірювань, досліджень та експертизи під час здійснення державного контролю (нагляду)
Сума465 600.00 UAH