-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Одноразова ріжуча головка до електродерматома, код НК 024:2023: 35134 - Лезо для дерматома, одноразового застосування; НК 031:2024: V0199 – Різальні пристрої, одноразові – інше
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-004471-a
Торги не відбулися
19 186.70
UAH без ПДВ
Номер:
a578c5a5342e4c09acc08074c34a62ad
Внутрішній номер закупівлі:
30074401
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-004471-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАЛІЩИЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ЗАЛІЩИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000659
-
Адреса:
48600, Україна, Тернопільська область, місто Заліщики, ВУЛИЦЯ С.БАНДЕРИ, будинок 86
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Земледух Оксана Ярославівна +380355421053 zcmlzk3@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
19 186.70 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 12:04 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 12:04 - 21.08.2026 18:00
Аукціон:
з 24.08.2026 14:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴19 186.70 Одноразова ріжуча головка до електродерматома, код НК 024:2023: 35134 - Лезо для дерматома, одноразового застосування; НК 031:2024: V0199 – Різальні пристрої, одноразові – інше