-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Одноразова ріжуча головка до електродерматома, код НК 024:2023: 35134 - Лезо для дерматома, одноразового застосування; НК 031:2024: V0199 – Різальні пристрої, одноразові – інше
Оголошено тендер
20 529.77
UAH
Номер:
1362de4bafb0476da3d3b7e44b9f5931
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-11-004373-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАЛІЩИЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ЗАЛІЩИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000659
-
Адреса:
48600, Україна, Тернопільська область, місто Заліщики, ВУЛИЦЯ С.БАНДЕРИ, будинок 86
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАЛІЩИЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ЗАЛІЩИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000659
-
Адреса:
48600, Україна, Тернопільська область, місто Заліщики, ВУЛИЦЯ С.БАНДЕРИ, будинок 86
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
20 529.77 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Одноразова ріжуча головка до електродерматома, код НК 024:2023: 35134 - Лезо для дерматома, одноразового застосування; НК 031:2024: V0199 – Різальні пристрої, одноразові – інше
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
11.08.2026 11:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума20 529.77 UAH