-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з очищення покрівлі та водовідвідних зон будівлі від снігу, льоду, бурульок, листя, гілок, сміття та інших сторонніх предметів за адресою: м. Київ, пр. Академіка Глушкова, 1 павільйон 3; 90620000-9 — Послуги з прибирання снігу за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник».
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-003847-a
Торги не відбулися
191 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
970e104e990746e7be02277c9fe3c873
Внутрішній номер закупівлі:
30073789
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-003847-a
Замовник:
Національний центр "Мала академія наук України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32827468
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, вул. Дегтярівська, 38-44, офіс 1006
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Куриленко Наталія Миколаївна +380664730782 kurylenko.man@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90620000-9 Послуги з прибирання снігуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
191 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 11:28 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 11:28 - 21.08.2026 11:31
Аукціон:
з 24.08.2026 15:57
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴191 666.67 Послуги з очищення покрівлі та водовідвідних зон будівлі від снігу, льоду, бурульок, листя, гілок, сміття та інших сторонніх предметів за адресою: м. Київ, пр. Академіка Глушкова, 1 павільйон 3; 90620000-9 — Послуги з прибирання снігу за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник».