-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з очищення покрівлі та водовідвідних зон будівлі від снігу, льоду, бурульок, листя, гілок, сміття та інших сторонніх предметів за адресою: м. Київ, пр. Академіка Глушкова, 1 павільйон 3; 90620000-9 — Послуги з прибирання снігу за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник».
Оголошено тендер
230 000.00
UAH
Номер:
40dccd7ffca94e3ca0bdc3434d6a2566
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-13-003561-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний центр "Мала академія наук України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32827468
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, вул. Дегтярівська, 38-44, офіс 1006
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний центр "Мала академія наук України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32827468
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, вул. Дегтярівська, 38-44, офіс 1006
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
230 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з очищення покрівлі та водовідвідних зон будівлі від снігу, льоду, бурульок, листя, гілок, сміття та інших сторонніх предметів за адресою: м. Київ, пр. Академіка Глушкова, 1 павільйон 3; 90620000-9 — Послуги з прибирання снігу за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник».
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90620000-9 Послуги з прибирання снігу
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
13.08.2026 10:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201120 - Забезпечення діяльності Національного центру «Мала академія наук України», Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, заходи з позашкільної роботи, проведення всеукраїнських та міжнародних олімпіад у сфері освіти
Сума230 000.00 UAH