• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Бензин автомобільний А-95-Євро 5 Е10, Дизельне паливо ДП-Євро 5.

Поставка палива рідинного здійснюється шляхом потреби Замовника з власних/орендованих АЗС Учасника розташованих у Чернівецькій ТГ, Вінницької області на відстані не більше 10 км від місця розташування Чернівецької селищної ради (Замовника ) .

Торги не відбулися

166 666.67 UAH без ПДВ
Номер: cd93124126564746b92e696c78f86d04
Внутрішній номер закупівлі: 30073756
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-13-003806-a   
Замовник: Чернівецька селищна рада
Контактна особа: Жмуд Лариса Сергіївна +380977926605 otghernivci02032021@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 166 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.08.2026 11:55 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.08.2026 11:55 - 21.08.2026 11:29
Аукціон: з 24.08.2026 14:02

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴166 666.67 Бензин автомобільний А-95-Євро 5 Е10, Дизельне паливо ДП-Євро 5.