• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Бензин автомобільний А-95-Євро 5 Е10, Дизельне паливо ДП-Євро 5.

Оголошено тендер

200 000.00 UAH
Номер: 7fe9306cc39e42d2b4d7ee402a39ee6c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-13-003869-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Чернівецька селищна рада
Замовник: Чернівецька селищна рада
Очікувана вартість: 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бензин автомобільний А-95-Євро 5 Е10, Дизельне паливо ДП-Євро 5.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 13.08.2026 10:56

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Бензин автомобільний А-95-Євро 5 Е10
Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин
Кількість 1180 літр
Період постачання до 31.12.2026
Дизельне паливо ДП-Євро 5.
Код ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливо
Кількість 1172 літр
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0180 - Інша діяльність у сфері державного управління
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧернівецька
Сума35 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧернівецька
Сума150 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧернівецька
Сума15 000.00 UAH