-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пocлугa з уcунeння aвaрiй в житлoвoму фoндi (пoтoчний рeмoнт пoкрiвлi у житлoвoму будинку, рoзташованому за адресою: м. Дніпро, прoсп. Дмитрa Явoрницькoгo, буд. 46)
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-003752-a
Завершена
1 502 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
85d13bea27e44bdea6258151cf648afb
Внутрішній номер закупівлі:
30073697
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-003752-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44124263
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Маріанна Войцехова +380633409477 voycehova79@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/upravlinnya-z-pitan-samoorganizacii-naselennya-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 502 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 11:23 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 11:23 - 26.08.2026 00:00
Аукціон:
з 26.08.2026 11:38
Період кваліфікації:
26.08.2026 00:00 - 26.08.2026 12:19
Період завантаження договору:
01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 502 000.00 Пocлугa з уcунeння aвaрiй в житлoвoму фoндi (пoтoчний рeмoнт пoкрiвлi у житлoвoму будинку, рoзташованому за адресою: м. Дніпро, прoсп. Дмитрa Явoрницькoгo, буд. 46)