• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Пocлугa з уcунeння aвaрiй в житлoвoму фoндi (пoтoчний рeмoнт пoкрiвлi у житлoвoму будинку, рoзташованому за адресою: м. Дніпро, прoсп. Дмитрa Явoрницькoгo, буд. 46)

Оголошено тендер

1 802 400.00 UAH
Номер: e72977973f1941d0ad8bbd8f83f744bf
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-13-004277-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 1 802 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Пocлугa з уcунeння aвaрiй в житлoвoму фoндi (пoтoчний рeмoнт пoкрiвлi у житлoвoму будинку, рoзташованому за адресою: м. Дніпро, прoсп. Дмитрa Явoрницькoгo, буд. 46)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 13.08.2026 11:06

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписМіський бюджет
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6011 - Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума1 802 400.00 UAH