• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з перевірки та технічного огляду аварійно-рятувального, протипожежного майна

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 11 годин назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 11 годин назад

1 455 201.00 UAH без ПДВ
Номер: 463a2662345645e991ca348f7b31e76a
Внутрішній номер закупівлі: 30072478
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-13-002527-a   
Замовник: Державна установа "Держгідрографія"
Контактна особа: Євген Степанов +380442920520 stepanov.i@hydro.gov.ua https://hydro.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 455 201.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.08.2026 10:38 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.08.2026 10:38 - 21.08.2026 08:00
Аукціон: з 24.08.2026 13:03
Період кваліфікації: 21.08.2026 08:00 - 31.08.2026 11:11

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 455 201.00 Послуги з перевірки та технічного огляду аварійно-рятувального, протипожежного майна