• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з перевірки та технічного огляду аварійно-рятувального, протипожежного майна

Оголошено тендер

1 746 241.20 UAH
Номер: ffbfd465af6b4965a056f5b022651a25
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-12-004258-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державна установа "Держгідрографія"
Замовник: Державна установа "Держгідрографія"
Очікувана вартість: 1 746 241.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з перевірки та технічного огляду аварійно-рятувального, протипожежного майна
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Дата опублікування: 12.08.2026 11:14

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 746 241.20 UAH