-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з навчання персоналу з питань цивільного захисту, Код ДК 021:2015 - 80510000-2 "Послуги з професійної підготовки спеціалістів"
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-002520-a
Категорія - Замовник, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг – 45 люд. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг – Послуги з навчання працівників Замовника повинні бути надані учасником за дистанційною формою навчання в режимі онлайн на території Замовника. Джерело фінансування закупівлі – Власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова(мови), якою(якими) повинні готуватися тендерні пропозиції – українська мова, або інша мова при наявності належним чином завіреного перекладу на українську мову.
Торги не відбулися
37 203.00
UAH без ПДВ
Номер:
267a136cb3d6404bacd72546bcd59b78
Внутрішній номер закупівлі:
30072464
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-002520-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49602, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олійник Оксана Сергіївна 380567933546 o.olijnyk@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
37 203.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 10:38 - 21.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 10:38 - 24.08.2026 20:00
Аукціон:
з 25.08.2026 15:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴37 203.00 Послуги з навчання персоналу з питань цивільного захисту Код ДК 021:2015 - 80510000-2 "Послуги з професійної підготовки спеціалістів"