• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з навчання персоналу з питань цивільного захисту, Код ДК 021:2015 - 80510000-2 "Послуги з професійної підготовки спеціалістів"

Оголошено тендер

37 203.00 UAH
Номер: e944f3250ac84530869ae00302884c8f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-13-002790-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 37 203.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з навчання персоналу з питань цивільного захисту, Код ДК 021:2015 - 80510000-2 "Послуги з професійної підготовки спеціалістів"
Примітки: сл. Д
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів
Дата опублікування: 13.08.2026 10:24

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписДжерело фінансування закупівлі – Власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства).
Сума37 203.00 UAH